
Кавомашина Rheavendors eC PRO
Ціну уточнюйте
+380 (97) 888-84-59
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кофемашина Rheavendors eC — створена для роботи в офісах, готелях, будь-яких підприємствах громадського харчування. Ця кавоварка приготує до 10 гарячих напоїв з натуральної зернової кави і розчинних інгредієнтів. Виглядає стильно і сучасно, передня панель і зона видачі стаканів підсвічуються світлодіодами, має гарну продуктивністю і надійність. Підключення систем оплати доступно.
Характеристики Rheavendors eC professionale:
• Професійна версія
• Швидкість розмішування розчинних інгредієнтів програмується, що дозволяє змінювати щільність пінки напоїв в залежності від потреб
• Окреме відведення гарячої води
• 10 клавіш вибору напоїв
• Підсвічена зона видачі напою
• Дисплей з можливість вибору 13-ти кольорів підсвічування
• Простота обслуговування. Стандартна процедура промивання, повністю програмована клавішами вибору або за допомогою програмного забезпечення Rheaction (опціонально)
• Обладнана запатентованим rheavendors group заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою».
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Купити кавовий апарат Rheavendors eC professionale за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
Характеристики Rheavendors eC professionale:
• Професійна версія
• Швидкість розмішування розчинних інгредієнтів програмується, що дозволяє змінювати щільність пінки напоїв в залежності від потреб
• Окреме відведення гарячої води
• 10 клавіш вибору напоїв
• Підсвічена зона видачі напою
• Дисплей з можливість вибору 13-ти кольорів підсвічування
• Простота обслуговування. Стандартна процедура промивання, повністю програмована клавішами вибору або за допомогою програмного забезпечення Rheaction (опціонально)
• Обладнана запатентованим rheavendors group заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою».
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Купити кавовий апарат Rheavendors eC professionale за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 558 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1600 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте





