
Кавомашина Rhea Business line grande
Ціну уточнюйте
+380 (97) 888-84-59
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель настільної кавомашини характеризується чудовим дизайном, підвищеною продуктивністю + великим завантаженням інгредієнтів. Представлена як у класичній еспресо-версії так і у версії роботи тільки на швидкорозчинних продуктах. Підключення систем оплати доступно.
Характеристики Rhea Business line grande:
- сучасний дизайн в універсальних кольорах - чорному або чорно-білому.
- кольоровий дисплей для відображення інформації.
- LED-підсвітка.
- висота області видачі напоїв: 150 мм.
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- наявність клапана для гарячої води.
- обладнана запатентованим rheavendors group заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою».
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Кавомашина призначена для використання в секторі Coffee To Go, в кафе, готелях, офісах, і всюди буде доречно виглядати завдяки своєму стильному дизайну.
Купити кавовий апарат Rhea Business line grande за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
Характеристики Rhea Business line grande:
- сучасний дизайн в універсальних кольорах - чорному або чорно-білому.
- кольоровий дисплей для відображення інформації.
- LED-підсвітка.
- висота області видачі напоїв: 150 мм.
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- наявність клапана для гарячої води.
- обладнана запатентованим rheavendors group заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою».
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Кавомашина призначена для використання в секторі Coffee To Go, в кафе, готелях, офісах, і всюди буде доречно виглядати завдяки своєму стильному дизайну.
Купити кавовий апарат Rhea Business line grande за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36.5 кг |
| Висота | 591 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Ширина | 422 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1600 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте





