
Кавомашина Rheavendors eC PRO б/в, повне ТО
Ціну уточнюйте
+380 (97) 888-84-59
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний кавовий апарат Rheavendors EC PRO б/в
Дуже зручна у використанні кавоварка в середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Характеристики Rheavendors EC PRO:
- стильний дизайн в чорному кольорі;
- екран для відображення інформації;
- 3 контейнера, з них 1 - для зерна, і 2 - для інгредієнтів;
- піддон;
- тримач для чашок.
- клапан для гарячої води.
- висота області видачі напоїв: 150 мм
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- оснащена заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою»;
- доступна установка платіжних систем (купюроприймач, монетоприймач і безконтактні системи оплати).
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Кавомашина призначена для використання в секторі Coffee To Go, в кафе, готелях, офісах, і всюди буде доречно виглядати завдяки своєму стильному дизайну.
Купити кавовий апарат Rheavendors EC PRO за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
Дуже зручна у використанні кавоварка в середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Характеристики Rheavendors EC PRO:
- стильний дизайн в чорному кольорі;
- екран для відображення інформації;
- 3 контейнера, з них 1 - для зерна, і 2 - для інгредієнтів;
- піддон;
- тримач для чашок.
- клапан для гарячої води.
- висота області видачі напоїв: 150 мм
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- оснащена заварювальним вузлом Variflex, який забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою»;
- доступна установка платіжних систем (купюроприймач, монетоприймач і безконтактні системи оплати).
Додаткове обладнання, яке можна придбати у нас:
- модуль для "живого" молока складається з парогенератора і 4-літрового холодильника, оснащений автоматичною промивкою.
- сервісний модуль для цукру, розмішувачів, кришечок.
Кавомашина призначена для використання в секторі Coffee To Go, в кафе, готелях, офісах, і всюди буде доречно виглядати завдяки своєму стильному дизайну.
Купити кавовий апарат Rheavendors EC PRO за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1600 Вт, 230 В / 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте





