
Кавомашина Saeco Aulika Office
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
Кавомашина (кавоварка) Saeco Aulika Office (Саеко Ауліка Офіс)
Купити Philips Saeco Aulika Office – означає обзавестися сучасною моделлю кавомашини від торгової марки Saeco. Дана модель характеризується винятковою якістю збірки і підходить для застосування в офісних приміщеннях, де потрібне приготування великого об’єму кави за короткий проміжок часу.
Чому ця техніка така затребувана серед компаній і офісних центрів? Це відбувається внаслідок ряду причин. По-перше, прилад має високу продуктивність і здатний за мінімальний період часу забезпечити улюбленим напоєм невеликий колектив. Резервуар для води вміщує 4 л рідини, а відсік для зберігання зерен розрахований на 1 кг сировини. Великі габарити – це й велика вага пристрою, яка сягає 19 кг. Контейнер для відходів дозволяє накопичувати відпрацьовану сировину з 40 стандартних порцій кавового напою.
Кавомашина Saeco Aulika Office укомплектована лічильником виданих чашок з напоєм. При цьому модель обладнана двома нагнітальними насосами, які можуть працювати в тривалому режимі. Вся інформація відображається на простому і зрозумілому інтелектуальному дисплеї, що полегшує вибір напою. Додаткова труба подачі гарячої води і пари забезпечує підігрів холодного посуду. Одночасне приготування двох порцій кави дозволить істотно скоротити чергу за напоєм в обідній час. Управління приладом відбувається за допомогою електронної панелі, розташованої в передній частині міцного корпусу. Така конструкція не тільки зрозуміла, але й надійна.
Деталювання та інструкцію можна завантажити тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 574 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1400 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте


