
Капсульна кавоварка Didiesse Isotta
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 61.016
Капсульна кавомашина Isotta Didiesse призначена для використання капсул FAP "Espresso Point". Вона розроблена для справжніх гурманів, які не хочуть задовольнятися просто розчинною кавою, а хочуть відчувати повноту життя, смаку і аромату справжньої кави в зернах.
Замовте дзвінок прямо зараз і дізнайтеся всі подробиці.
За простотою використання і надійністю порівняти таку кавову машину можна тільки з електрочайником, але при цьому вона набагато безпечніша у використанні. За швидкістю і акуратністю приготування каву в капсулах можна порівняти тільки з розчинною, але при цьому смак – як у натуральної меленої кави.
Капсульна кавомашина Isotta Didiesse характеризується привабливим дизайном і високою якістю матеріалів, які використовуються. Кавомашина Isotta Didiesse призначена для використання в домашніх умовах і не рекомендується для професійного використання. Компактні розміри і наявність моделей в 10-ти кольорах роблять капсульну кавову машину Isotta Didiesse бажаною на будь-якій кухні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.28 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основні | |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 500 Вт, 230 В / 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте


