
Кавомашина Saeco Lirika
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 10004476
Saeco Lirika – автоматична кавомашина для офісного і домашнього використання, розроблена для сегмента HoReCa ( "Кафе.Бар.Ресторан") і офісів з великим споживанням кави і високими вимогами до якості напоїв.
Інтуїтивно зрозумілий дисплей дозволить з легкістю приготувати найсмачнішу каву. Процес очищення кавомашини Saeco Lirika максимально комфортний і легкий завдяки зйомним деталям.
Основні особливості.
- Saeco Lirika може працювати на зерні.
- Бункери для води і кави великого обсягу.
- Інтуїтивний кольоровий графічний дисплей.
Легко використовувати.
- Програмування об'єму порції на чашку.
- Регулювання кількості кави на порцію.
- Регулювання вузла видачі кави по висоті.
- Одночасне приготування 2-х чашок кави.
Деталювання та інструкцію можна завантажити тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 429 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1250 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте






