
Кавомашина Saeco Aroma SE 200 Compact
Ціну уточнюйте
+380 (97) 888-84-59
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомашина (кавоварка) Saeco Aroma SE 200 Compact (Саеко Арома РЄ 200 Компакт)
● автоматична кавоварка, 1 кран для кип'ятку і пари;
● монометр тиску і температури в бойлері;
● автоматичне наповнення бойлера водою;
● підключення до водопроводу чи ємності з водою.
Деталювання та інструкцію можна завантажити тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Колір корпусу | Металік |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3200 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте


