
Кавовий автомат Saeco Phedra, без тумби, повне ТО
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
Торговий кавовий автомат Saeco Phedra (Саєко Федра)
Напівавтоматичний настільний кавовий автомат Saeco Phedra (Італія) без тумби, призначений для приготування гарячих напоїв. Розрахований на приготування 8 різних напоїв, з місткими ємностями для завантаження інгредієнтів і кави. Особливістю моделі є дуже простий інтерфейс користувача - напої готуються натисканням однієї кнопки.
Кавовий автомат Saeco Phedra йде без платіжної системи - вони продаються окремо.
Інші характеристики:
• Ж/к дисплей.
• Зручні механічні кнопки з нанесеним на них великим маркуванням.
• Таймер.
• Програмована система і ключ передачі даних.
• Простий, елегантний і зручний дизайн в стилі hi-tech, з можливістю індивідуального оформлення за допомогою наклейок на передній панелі, і сітчастого трафарету - збоку.
• Розрахований на підключення до водопроводу.
• Передбачено місце для платіжної системи.
• Можна відрегулювати висоту тумби.
Компактний і стильний торговий кавовий автомат Saeco Phedra ідеально підходить для встановлення в готелях, барах і ресторанах, а також в офісах і невеликих кавових куточках.
Деталювання, інструкцію з розбирання автомату Ви можете переглянути за цим посиланням.
Тільки починаєте кавовий бізнес? Пропонуємо Вам ознайомитися з корисним матеріалом в нашому блозі, «10 секретів успіху в вендингу».
Купити кавовий автомат Saeco Phedra Ви можете у нас на сайті за пару кліків, оформивши заявку онлайн, або по телефону після консультації в менеджера.
Телефонуйте, з радістю відповімо на Ваші запитання стосовно товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.4 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1250 Вт, 230 В / 50 Гц |
| Стан | Б/У |
| Сфера использования | Fast-food |
| Тип кави, що використовується | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


