
Кавомашина Rheavendors Grandezza
Ціну уточнюйте
+380 (97) 888-84-59
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний торговий кавовий автомат Grandezza це бездоганна елегантність. Нова кавоварка для сегмента «horeca», повністю виконана з нержавіючої сталі і має повнорозмірний піддон з нержавіючої сталі. Завдяки модульній конструкції його особливо легко розбирати і чистити.
Характеристики Rheavendors Grandezza:
- стильний дизайн в чорному або білому кольорі.
- 4 контейнери для розчинних інгредієнтів
- металевий піддон.
- тримач для чашок.
- клапан для гарячої води.
- висота області видачі напоїв: 150 мм
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
Купити кавовий апарат Rheavendors Grandezza за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталировку.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
Характеристики Rheavendors Grandezza:
- стильний дизайн в чорному або білому кольорі.
- 4 контейнери для розчинних інгредієнтів
- металевий піддон.
- тримач для чашок.
- клапан для гарячої води.
- висота області видачі напоїв: 150 мм
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
Купити кавовий апарат Rheavendors Grandezza за вигідною ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення онлайн, або зателефонувавши нашому менеджеру. При покупці Ви отримаєте інструкцію і деталировку.
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 824 мм |
| Глибина | 484 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3200 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте





