
Кавомашина Rheavendors doppio and cup PRO
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
Характеристики Rheavendors doppio&cup:
- стильний дизайн в чорному або білому кольорі.
- кольоровий екран для відображення інформації.
- 5 контейнерів, з них 1 - для зерна, і 4 - для інгредієнтів;
- металевий піддон.
- тримач для чашок.
- клапан для гарячої води.
- висота області видачі напоїв: 150 мм
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- автомат видає стаканчики автоматично.
- є можливість завантажити пластикові (265шт) або паперові стаканчики (210шт)
- заварювальний вузол Variflex забезпечує ідеальну якість великих напоїв типу «кава з собою».
Додаткове обладнання, яке можете придбати у нас:
- модуль Cappuccinatore, що дозволяє використовувати як сухе молоко, так і натуральне. Модуль складається з парогенератора і холодильника на 4 л., З автоматичною промивкою.
- також можлива додатково установка модульних диспенсеров для чайних пакетиків, цукру, размешівателей.
Кавомашина призначена для використання в сегменті Coffee To Gо, в кав'ярнях, ресторанах і кафе швидкого харчування, на АЗС з високою відвідуваністю (аж до 200 чашок в день), а також великих офісів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 832 мм |
| Глибина | 301 мм |
| Ширина | 476 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3000 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте





