
Кавомашина Saeco Idea Restyle Cappuccino
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
Saeco Idea Restyle Cappuccino — автоматична еспресо-кавоварка, працює на натуральній зерновій і меленій каві. Автомат відрізняється високою надійністю, функціональністю, простотою у використанні і обслуговуванні.
Характеристики кавомашини:
- готує 12 класичних кавово-молочних напоїв;
- повноколірний дисплей з сенсорними кнопками з підсвічуванням;
- автоматичні системи промивання;
- близько 200-250 порцій на одній заправці;
- підключення до водопроводу;
- регулювання кількості кави на порцію;
- кавомолка з регулюванням якості помелу;
- програмування об'єму порції на чашку;
- одночасне приготування 2-х чашок кави;
- платформа з підігрівом для чашок.
Продуктивність кавомашини Saeco Idea Restyle Cappuccino сягає 130 кавово-молочних напоїв на годину, тому вона – безпрограшний варіант для встановлення в офісах, кавових куточках, готелях, клініках, салонах краси та закладах сфери HoReCa.
Деталювання та інструкцію можна завантажити тут.
Купити кавовий апарат Saeco Idea Restyle Cappuccino за найкращою ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення або по дзвінку менеджеру, після докладної консультації. При купівлі Ви отримаєте інструкцію і деталювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3300 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте



