
Кавомашина Rheavendors ХХ-ОС
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
Кавомашина Rheavendors ХХ-ОС
Красива, сучасна і зручна в експлуатації кавомашина, основними перевагами якої є довговічність, хороша ціна і впізнаваність. Розрахована на 8 напоїв.
Характеристики Rheavendors ХХ-ОС:
- стильний дизайн в чорному або сріблястому кольорі.
- висота області видачі напоїв – 130 мм.
- підходить для стаканчиків об'ємом до 350 мл.
- наявність клапана для гарячої води.
- 3 контейнера.
- обладнана заварювальним вузлом Microbrewer з таблеткою 9 грамів.
Кофемашина призначена для використання в кафе та готелях, офісах, та ідеально впишеться в будь-який інтер'єр завдяки своєму універсальному стильному дизайну.
Купити кавовий апарат Rheavendors ХХ-ОС за найкращою ціною можна у нас на сайті за допомогою форми замовлення, або по дзвінку менеджеру, після докладної консультації. При купівлі Ви отримаєте інструкцію та деталювання.
Деталювання та інструкцію можна завантажити тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rhea Vendors |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 562 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1300 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте





